Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Site under maintenance
hy: Կայքը տեխնիկական սպասարկման շրջանակներում է

en: No HTML tags allowed.
hy: Որևէ HTML թեգեր թույլատրված չէ:
