Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Message
kk: Хабарлама

en: Visibility
kk: Көріну

en: Mode
kk: күй
