Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Message
ne: सन्देश

en: URL
ne: यूआरएल

en: Visibility
ne: दर्शनीयता

en: Mode
ne: प्रकार
