Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Message
nl: Bericht

en: Schedule
nl: Inplannen

en: Paths
nl: Paden

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Mode
nl: Modus

en: Redirect
nl: Doorverwijzen

en: Clean
nl: Schoon

en: minute(s)
nl: minu(u)te(n)

en: hour(s)
nl: u(u)r(en)

en: day(s)
nl: dag(en)

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Redirect URL
nl: Omleidings-URL

en: IP addresses
nl: IP-adressen

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Query string
nl: Query-tekst

en: Maintenance
nl: Onderhoud

en: Start time
nl: Vanaf

en: Site under maintenance
nl: Site in onderhoud

en: No HTML tags allowed.
nl: Geen HTML toegestaan.

en: End time
nl: Tot

en: Countdown date
nl: Aftel-datum

en: HTTP status code
nl: HTTP-statuscode

en: Hide sidebar panel
nl: Zijbalkpaneel verbergen

en: Show sidebar panel
nl: Zijbalkpaneel tonen

en: Close sidebar panel
nl: Zijbalkpaneel sluiten
