Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Mode
ro: Mod

en: Redirect
ro: Redirecționare

en: day(s)
ro: zi(le)

en: Default theme
ro: Tema implicită

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Site under maintenance
ro: Site în mentenanță

en: No HTML tags allowed.
ro: Etichetele HTML nu sunt permise.

en: HTTP status code
ro: Cod de stare HTTP
