Maintenance (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Mode
sl: Način

en: Clean
sl: Čista

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Site under maintenance
sl: Spletno mesto je v vzdrževanju
