Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Message
ca: Missatge

en: Schedule
ca: Planificar

en: Paths
ca: Camins

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: day(s)
ca: dia(es)

en: About
ca: Detalls

en: Default theme
ca: Tema predeterminat

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: IP addresses
ca: Adreces IP

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Maintenance
ca: Manteniment

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: Site under maintenance
ca: El web està en manteniment

en: No HTML tags allowed.
ca: No es permet l'ús d'etiquetes HTML.

en: End time
ca: Hora de fi

en: HTTP status code
ca: Codi d'estat HTTP

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Schedule enabled
ca: Planificació habilitada
