Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Paths
cs: Cesty

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Mode
cs: Režim

en: minute(s)
cs: minuty

en: hour(s)
cs: hodin

en: day(s)
cs: dnů

en: About
cs: Popis

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: IP addresses
cs: IP adresy

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Site under maintenance
cs: Údržba webu

en: No HTML tags allowed.
cs: Nejsou povoleny HTML značky.

en: Visibility Conditions
cs: Podmínky viditelnosti
