Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Frequently Asked Questions
eo: Ofte Demanditaj Demandoj

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Site under maintenance
eo: Retejo sub prizorgado
