Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Enabled
et: Lubatud

en: Message
et: Teade

en: Schedule
et: Ajasta

en: Paths
et: Asukohad

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Mode
et: Viis

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: hour(s)
et: tund(tunnid)

en: day(s)
et: päev(ad)

en: About
et: Programmist

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Query string
et: Päringusõne

en: Site under maintenance
et: Leht on hooldamisel

en: No HTML tags allowed.
et: HTML elemendid keelatud.

en: HTTP status code
et: HTTP staatuskood

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused
