Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Enabled
is: Virkjað

en: Message
is: Boð

en: Visibility
is: Vísing

en: Mode
is: Støða

en: About
is: Um

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Site under maintenance
is: Heimasíðan verður viðlíkahildin
