Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Message
hu: Üzenet

en: Schedule
hu: Időzítés

en: URL
hu: Webcím

en: Paths
hu: Útvonalak

en: Frequently Asked Questions
hu: Gyakran Ismételt Kérdések

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Mode
hu: Mód

en: Redirect
hu: Átirányítás

en: Clean
hu: Tiszta

en: hour(s)
hu: óra

en: day(s)
hu: nap

en: About
hu: Leírás

en: Default theme
hu: Alapértelmezés szerinti smink

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: IP addresses
hu: IP-címek

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Query string
hu: Lekérdezési karakterlánc

en: Maintenance
hu: Karbantartás

en: Start time
hu: Kezdés ideje

en: Queries
hu: Lekérdezések

en: Site under maintenance
hu: A webhely jelenleg karbantartás alatt áll.

en: No HTML tags allowed.
hu: A HTML jelölők használata nem megengedett.

en: End time
hu: Befejezés ideje

en: HTTP status code
hu: HTTP állapotkód

en: delay
hu: késleltetés

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei
