Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Enabled
it: Attivato

en: Message
it: Messaggio

en: Schedule
it: Pianifica

en: Paths
it: Percorsi

en: Frequently Asked Questions
it: Domande frequenti

en: Visibility
it: Visibilità

en: Mode
it: Modalità

en: hour(s)
it: ora(e)

en: day(s)
it: giorno/i

en: About
it: Informazioni

en: Default theme
it: Tema predefinito

en: Redirect URL
it: URL per la redirezione

en: IP addresses
it: Indirizzi IP

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Maintenance
it: Manutenzione

en: Start time
it: Punto di inizio

en: Site under maintenance
it: Sito in manutenzione

en: No HTML tags allowed.
it: Nessun tag HTML consentito.

en: End time
it: Punto di fine

en: HTTP status code
it: Codice stato HTTP

en: Visibility Conditions
it: Condizioni di visibilità
