Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Paths
kn: ಮಾರ್ಗಗಳು

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Clean
kn: ಸ್ವಚ್ಛಗೊಳಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Start time
kn: ಆರಂಭದ ಸಮಯ
