Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Paths
lt: Keliai

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Mode
lt: Būdas

en: hour(s)
lt: valanda

en: day(s)
lt: diena

en: About
lt: Apie

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: IP addresses
lt: IP adresas

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma

en: No HTML tags allowed.
lt: HTML žymės neleidžiamos.

en: End time
lt: Pabaigos laikas
