Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Message
nn: Melding

en: Mode
nn: Modus

en: hour(s)
nn: time/ar

en: day(s)
nn: dag(ar)

en: Site under maintenance
nn: Vedlikehald

en: No HTML tags allowed.
nn: HTML-koder er ikkje aktivert.
