Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: Schedule
ru: Расписание

en: Paths
ru: Пути

en: Frequently Asked Questions
ru: Частозадаваемые вопросы

en: Visibility
ru: Видимость

en: Mode
ru: Режим

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Clean
ru: Чистый

en: hour(s)
ru: час(ы)

en: day(s)
ru: день(дней)

en: About
ru: Информация

en: Default theme
ru: Стандартная тема

en: Redirect URL
ru: Перенаправление на URL

en: IP addresses
ru: IP-адреса

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Maintenance
ru: Техническое обслуживание

en: Start time
ru: Время начала

en: Page visibility
ru: Видимость страницы

en: Site under maintenance
ru: Сайт в режиме обслуживания

en: No HTML tags allowed.
ru: HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст

en: Routes
ru: Маршруты

en: HTTP status code
ru: Код состояния HTTP

en: Visibility Conditions
ru: Условия видимости

en: Schedule enabled
ru: Расписание включено
