Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: Mode
sr: Режим

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу
