Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Schedule
sv: Schemaläggning

en: Paths
sv: Sökvägar

en: Frequently Asked Questions
sv: Vanligt förekommande frågor

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Mode
sv: Läge

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Clean
sv: Ren

en: hour(s)
sv: timmar

en: day(s)
sv: dag(ar)

en: About
sv: Om

en: Default theme
sv: Standardtema

en: IP addresses
sv: IP-adresser

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Maintenance
sv: Underhåll

en: Start time
sv: Starttid

en: Site under maintenance
sv: Webbplatsen underhålls

en: No HTML tags allowed.
sv: Inga HTML-taggar tillåtna.

en: End time
sv: Sluttid

en: Countdown date
sv: Datum för nedräkning

en: HTTP status code
sv: Statuskod för HTTP

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor
