Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: Paths
tr: Yollar

en: Frequently Asked Questions
tr: Sıkça Sorulan Sorular

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Mode
tr: Kip

en: Redirect
tr: Yönlendir

en: minute(s)
tr: dakika

en: hour(s)
tr: Saat

en: day(s)
tr: Gün

en: About
tr: Hakkında

en: Default theme
tr: Ön tanımlı tema

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: IP addresses
tr: IP adresleri

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Start time
tr: Başlangıç zamanı

en: Site under maintenance
tr: Site bakımda

en: No HTML tags allowed.
tr: Hiç bir HTML etiketine izin verilmez

en: HTTP status code
tr: HTTP durum kodu

en: Visibility Conditions
tr: Görünürlük Koşulları
