Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Enabled
ur: فعال

en: Message
ur: پیغام

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Mode
ur: طریقۂ کار
