Maintenance (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: Frequently Asked Questions
vi: Câu hỏi thường gặp

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Mode
vi: Chế độ

en: Clean
vi: Dọn

en: minute(s)
vi: phút

en: hour(s)
vi: giờ

en: day(s)
vi: ngày

en: About
vi: Giới thiệu

en: Default theme
vi: Giao diện mặc định

en: IP addresses
vi: Các địa chỉ IP

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Start time
vi: Thời điểm đầu:

en: Site under maintenance
vi: Site trong trạng thái bảo trì

en: No HTML tags allowed.
vi: Không được dùng mã HTML.
