Maintenance (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: Schedule
be: Расклад

en: URL
be: Спасылка

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Mode
be: Лад

en: About
be: Аб

en: Default theme
be: Звычайная тэма

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Site under maintenance
be: Сайт у рэжыме абслугоўвання

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: No HTML tags allowed.
be: HTML тэгі не дазволены.

en: HTTP status code
be: Статус код HTTP
