Maintenance (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Enabled
he: מופעל

en: Message
he: הודעה

en: Schedule
he: תיזמון

en: URL
he: כתובת URL

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות ותשובות

en: Visibility
he: ניראות

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: About
he: אודות

en: Default theme
he: עיצוב ברירת המחדל

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Site under maintenance
he: האתר בתחזוקה

en: Restricted to certain pages
he: מוגבל לדפים מסויימים

en: End time
he: זמן סיום:
