Maintenance (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Not restricted
jv: Ora aman

en: Site under maintenance
jv: Laman lagi didandani

en: Restricted to certain pages
jv: Kewates kācā tinamtu

en: No HTML tags allowed.
jv: Ora ānā kode HTML sing diidinaké.
