Maintenance (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Message
km: សារ

en: Visibility
km: ភាពអាច​មើល​ឃើញ

en: Mode
km: របៀប​

en: About
km: អំពី

en: Default theme
km: ស្បែក​លំនាំ​ដើម

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Not restricted
km: មិន​ត្រូវ​បាន​​ដាក់​កម្រិត

en: Site under maintenance
km: តំបន់​បណ្តាញ​កំពុង​ស្ថិត​ក្នុង​តំហែ​ទាំ

en: Restricted to certain pages
km: បាន​ដាក់​កម្រិត​ទៅ​​ទំព័រ​ជាក់លាក់​

en: No HTML tags allowed.
km: គ្មា​នស្លាក​ HTML ​ត្រូវ​បានអនុញ្ញាត ។
