Maintenance (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Mode
lv: Režīms

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: hour(s)
lv: stunda(s)

en: day(s)
lv: diena(s)

en: About
lv: Par

en: Default theme
lv: Noklusējuma tēma

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Site under maintenance
lv: Vietne tiek labota

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: No HTML tags allowed.
lv: HTML tagi nav atļauti.
