Maintenance (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Frequently Asked Questions
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Mode
pl: Tryb

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: About
pl: O stronie

en: Default theme
pl: Domyślna skórka

en: Redirect URL
pl: URL przekierowania

en: IP addresses
pl: Adres IP

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Query string
pl: Ciąg zapytania

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Not restricted
pl: Bez ograniczeń

en: Site under maintenance
pl: Serwis w trakcie prac konserwacyjnych.

en: Restricted to certain pages
pl: Ograniczenie do określonych stron.

en: No HTML tags allowed.
pl: Znaczniki HTML niedozwolone.

en: HTTP status code
pl: Kod statusu HTTP

en: Visibility Conditions
pl: Warunki widoczności
