Maintenance (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (26 entries)

en: Title
pt: Título

en: Pages
pt: Páginas

en: Enabled
pt: Ativado

en: Message
pt: Mensagem

en: Schedule
pt: Agenda

en: Frequently Asked Questions
pt: Perguntas Frequentes

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Mode
pt: Modo

en: Redirect
pt: Redirecionamento

en: Clean
pt: Limpar

en: hour(s)
pt: hora(s)

en: day(s)
pt: dia(s)

en: About
pt: Sobre

en: Default theme
pt: O tema predefinido

en: IP addresses
pt: Endereços IP

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Start time
pt: Hora de início

en: Not restricted
pt: Não restringido

en: Site under maintenance
pt: Sítio em manutenção

en: Restricted to certain pages
pt: Restringido a determinadas páginas

en: No HTML tags allowed.
pt: Não são permitidas etiquetas de HTML.

en: HTTP status code
pt: Código de estado HTTP

en: Visibility Conditions
pt: Condições de Visibilidade

en: Hide sidebar panel
pt: Esconder o painel da barra lateral

en: Show sidebar panel
pt: Mostrar o painel da barra lateral

en: Close sidebar panel
pt: Fechar o painel da barra lateral
