Maintenance (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Enabled
am: ንቁ

en: Message
am: መልእክት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Mode
am: ሁኔታ
