Maintenance (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: URL
ar: العنوان URL

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Mode
ar: النمط

en: About
ar: حول

en: Default theme
ar: الحلة الافتراضية

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Not restricted
ar: غير مقيد

en: Site under maintenance
ar: الموقع قيد الصيانة

en: Restricted to certain pages
ar: خاضع لبعض الصفحات

en: No HTML tags allowed.
ar: لا يسمح بوسوم HTML.

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية
