Maintenance (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Enabled
ast: Activáu

en: Message
ast: Mensax

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Mode
ast: Mou
