Maintenance (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: Enabled
bg: Активиран

en: Message
bg: Съобщение

en: Visibility
bg: Видимост

en: Mode
bg: Режим

en: Default theme
bg: Тема по подразбиране

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: No HTML tags allowed.
bg: Не са разрешени HTML тагове.
