Maintenance (1.0.0-beta1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Message
bn: বার্তা

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Mode
bn: মোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা

en: Site under maintenance
bn: সাইটটি মেরামত করা হচ্ছে

en: No HTML tags allowed.
bn: সকল HTML ট্যাগ নিষিদ্ধ।
