Maintenance (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Message
bs: Poruka

en: Visibility
bs: Vidljivost
