Maintenance (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Message
cy: Neges

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Mode
cy: Modd

en: hour(s)
cy: awr/oriau

en: day(s)
cy: diwrnod(au)

en: Warning message
cy: Neges rybudd
