Maintenance (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Message
da: Meddelelse

en: Schedule
da: Planlægning

en: Frequently Asked Questions
da: Ofte stillede spørgsmål

en: Visibility
da: Synlighed

en: Mode
da: Tilstand

en: Clean
da: Ryd

en: hour(s)
da: time(r)

en: day(s)
da: dag(e)

en: About
da: Om

en: Default theme
da: Standardtema

en: Redirect URL
da: Omdirigér til URL

en: IP addresses
da: IP adresser

en: Warning message
da: Advarsel

en: Start time
da: Start tid

en: Not restricted
da: Ikke begrænset

en: Site under maintenance
da: Site under opdatering

en: Restricted to certain pages
da: Begrænset til bestemte sider

en: No HTML tags allowed.
da: Ingen HTML-tags tilladt.

en: End time
da: Slut tid

en: HTTP status code
da: HTTP statuskode

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser
