Maintenance (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Visibility
dz: མཐོང་གསལ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།
