Maintenance (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Message
el: Μήνυμα

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: Mode
el: Τρόπος

en: hour(s)
el: ώρα(ες)

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: About
el: Περί

en: Default theme
el: Προεπιλεγμένη θεματική παραλλαγή

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Site under maintenance
el: Ιστότοπος σε κατάσταση συντήρησης

en: Restricted to certain pages
el: Περιορίζεται σε ορισμένες σελίδες

en: No HTML tags allowed.
el: Δεν επιτρέπονται ετικέτες HTML.

en: Visibility Conditions
el: Συνθήκες Ορατότητας
