Maintenance (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Pages
eu: Orriak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Message
eu: Mezua

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Frequently Asked Questions
eu: Ohiko galderak

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Mode
eu: Modoa

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Site under maintenance
eu: Webgunea mantentze lanetan dago

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua
