Maintenance (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Pages
fi: Sivut

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Mode
fi: Tila

en: Clean
fi: Siistitty

en: minute(s)
fi: minuutti / minuutit

en: hour(s)
fi: tunti / tunnit

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: About
fi: Tietoja

en: Default theme
fi: Oletusteema

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Query string
fi: Kysely

en: Not restricted
fi: Ei rajoitettu

en: Site under maintenance
fi: Sivustoa päivitetään

en: Restricted to certain pages
fi: Rajoitettu tiettyihin sivuihin

en: No HTML tags allowed.
fi: HTML-merkit ovat kiellettyjä.

en: HTTP status code
fi: HTTP tilakoodi

en: Visibility Conditions
fi: Näkyvyysriippuvuudet
