Maintenance (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (25 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Enabled
fr: Activé

en: Schedule
fr: Planning

en: Frequently Asked Questions
fr: Foire Aux Questions

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Clean
fr: Effacer

en: hour(s)
fr: heure(s)

en: day(s)
fr: jour(s)

en: About
fr: À propos

en: Default theme
fr: Thème par défaut

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: IP addresses
fr: Adresses IP

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Query string
fr: paramètres d'URL

en: Start time
fr: Date de début

en: Not restricted
fr: Non restreint

en: Site under maintenance
fr: Site en maintenance

en: Restricted to certain pages
fr: Réservé à certaines pages

en: No HTML tags allowed.
fr: Aucune balise HTML autorisée.

en: End time
fr: Date de fin

en: HTTP status code
fr: Code de statut HTTP

en: delay
fr: délai

en: Visibility Conditions
fr: Conditions de visibilité

en: Schedule enabled
fr: Planification activée
