Maintenance (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Visibility
gu: દ્રશ્યતા

en: About
gu: વિશે

en: Default theme
gu: મૂળભૂત થીમ

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી

en: Site under maintenance
gu: સાઇટ જાળવણી હેઠળ છે

en: No HTML tags allowed.
gu: કોઈ એચટીએમએલ ટૅગ્સને મંજૂરી નથી.
