Maintenance (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Message
hi: संदेश

en: URL
hi: यूआरएल

en: Visibility
hi: दर्शनीयता

en: Mode
hi: प्रकार

en: About
hi: के बारे में

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Not restricted
hi: प्रतिबंधित नहीं

en: Site under maintenance
hi: साइट रखरखाव के तहत ।

en: Restricted to certain pages
hi: कुछ पन्नों के लिए प्रतिबंधित

en: Visibility Conditions
hi: दृश्यता की स्थिति
