Maintenance (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Pages
hr: Stranice

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Message
hr: Poruka

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Mode
hr: Režim

en: About
hr: Opis

en: Default theme
hr: Zadani predložak

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Not restricted
hr: Nije ograničeno

en: Site under maintenance
hr: Lokacija je van mreže

en: Restricted to certain pages
hr: Ograničeno na određene stranice

en: No HTML tags allowed.
hr: Nisu dopuštene HTML oznake.
