Maintenance (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Enabled
id: Aktif

en: Message
id: Pesan

en: Frequently Asked Questions
id: Pertanyaan yang Sering Diajukan

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Redirect
id: Pengalihan

en: Clean
id: Bersih

en: About
id: Tentang

en: Default theme
id: Tema bawaan

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Not restricted
id: Tidak dibatasi

en: Site under maintenance
id: Situs dalam pemeliharaan

en: Restricted to certain pages
id: Terbatas pada halaman tertentu

en: No HTML tags allowed.
id: Tidak ada tag HTML yang diperbolehkan.

en: HTTP status code
id: Kode status HTTP

en: Visibility Conditions
id: Kondisi Visibilitas
