Maintenance (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Enabled
is: Virkt

en: Message
is: Skilaboð

en: URL
is: vefslóð

en: Frequently Asked Questions
is: Algengar spurningar

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Mode
is: Hamur

en: About
is: Um

en: Default theme
is: Sjálfgefið þema

en: Not restricted
is: Ekki takmarkað

en: Site under maintenance
is: Vefsvæði í viðhaldsham

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður

en: No HTML tags allowed.
is: Engin HTML tög eru leyfileg.
