Maintenance (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Enabled
ja: 有効

en: Message
ja: メッセージ

en: Schedule
ja: スケジュール

en: Frequently Asked Questions
ja: FAQ

en: Visibility
ja: 閲覧の制限

en: Mode
ja: モード

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: hour(s)
ja: 時間

en: day(s)
ja: 日

en: About
ja: アバウト

en: Default theme
ja: デフォルトテーマ

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: IP addresses
ja: IPアドレス

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Maintenance
ja: メンテナンス

en: Start time
ja: 開始日時

en: Not restricted
ja: 制限なし

en: Site under maintenance
ja: サイトはメンテナンス中です

en: Restricted to certain pages
ja: 特定のページに制限

en: No HTML tags allowed.
ja: HTMLタグは利用できません。

en: End time
ja: 終了日時

en: HTTP status code
ja: HTTPステータスコード

en: Visibility Conditions
ja: 表示条件
