Maintenance (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Visibility
ka: ხილვადობა

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Site under maintenance
ka: საიტი რემონტშია
