Maintenance (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Message
ku: پەیام

en: Visibility
ku: بینایی

en: Mode
ku: جۆر

en: About
ku: دەربارە

en: Default theme
ku: ڕووکاری بنەڕەت

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Site under maintenance
ku: ماڵپەڕ لە ژێر چاودێریدایە

en: No HTML tags allowed.
ku: هیچ تاگێکی هـ.ت.م.ل. ڕێگای پێ نەدراوە.
